ساعت سازان سراسر جهان می دانند که چه زمانی با ساعت تقویمی آدومارس پیژه روبرو شدند. آدومارس پیژه که یک برند معتبر سوئیسی است، برای داشتن ساعت های زیبا، بسیار حرفه ای و جذابیت تجملی خود معروف هستند.

ساعت مچی رویال اوک (Royal Oak) با الهام از اجرام سماوی، فازهای قمری را با یک تقویم سنتی تلفیق می کند. مردان کلاسیک می توانند ساعت جیبی AP Classique را تجربه کنند یا از زیبایی سادۀ یک مدل ژول آدومارس (Jules Audemars) لذت ببرند. هر ساعت با کوک دستی یک شاهکار است. AP که با مهارت پیشرفته ساخته شده است، بر این باور است که «برای شکستن قوانین، شما اول باید آنها را یاد بگیرید».

Lange & Sohne

ساعت سازان تجملی آلمانی، A. Lange & Sohne ساعت های خود را با یک هدف ساختند، تعالی فنی. هر موتور با دقت زیبایی شناختی ساخته شد. این ساعت ها که به پیچیدگی معروف هستند، کرونوگراف های ثانیه ای را با تقویم تلفیق می کنند.

مدل GRAND LANGE 1 به نسبت های زیبا و طرح متعادل صفحه معروف است. یک ساعت مچی با سبک کلاسیک برای یک مرد کلاسیک. برای یک ساعت که فنی تر به نظر می رسد، ویژگی های مکانیکی اضافه شدۀ Tourbillon Perpetual Calendar Handwerkskunst را کاوش کنید.

ARNOLD & SON

با ریشه های عمیق در ساعت سازی انگلیسی، Arnold & Son ساعت های بسیار معتبری را برای مدتی بیش از ۲۵۰ سال تولید می کند. جان آرنولد، شرکتی که بر اساس مهارت فنی ساخته شده است، اولین ساعت خود را با هدف پیدا کردن طول جغرافیایی در سطح دریا تولید کرد. با ظهور مجددشان در سال۱۹۹۸، ساعت سازان بریتانیایی به نوآوری تحت اصول فنی خود جان آرنولد ادامه دادند.

با استفاده از عالی ترین مواد اولیه، Arnolds & Son ساعت های پیشگامی مانند Deck Marine Timekeeper تولید کرده است، یک ساعت سه گانۀ مناطق زمانی که طول جغرافیایی را نیز مشخص می کند. زیبایی کلاسیک را با استفاده از یک ساعت مچی از مجموعۀ رویال تجربه کنید، مجموعه ای از ساعت هایی که درخشش فنی را با سبک مدرن برای زنان و مردان درهم می آمیزد.